Reakcia na: vladis888 #39160:
Z tych 15 Tr, mame len len jeden stary s rabami a to je ten dovleceny zo Zlina- ten ma uplne iny zvuk ano naše. vzdy spoznáš...Co je zaujmave ma 4 strešne vetráky.
A hlavne nechcem vidiet troleje ktory su tak zhnite že ked zatukam na plech tak padne kus plechu
vladis888