Reakcia na: karosaB952e #37343:
ja sa to pýtam tiež furt, rovnako ako to, kedy sa opravia označíky na zastávkach, ale asi sa majetková účasť SAD ZV v DPMBB prejavuje už teraz v tom, že nikto ti (mi) neodpovie, a naviac som čítal na ich lvastnom fóre otázky, na ktoré nei sú odpovede zopár mesiacov. Asi by ich 5 min zabilo, neviem ? Doteraz bol človek zvyknutý na inú kvalitu.
BB-Schuhu
Zastávka "Kráľová, vrchy" existuje už poriadne dlho, teda dávno predtým, než v dotknutom území začala rozsiahla bytová výstavba a IBV. Bola to zastávka prímestskej linky do obce Horné Pršany. Dôvodom, prečo tam bola zriadená zastávka, bolo zrejme poľnohospodárske družstvo. Názov mal svoje opodstatnenie - územie patrí Kráľovej a "vrchy" tam predsa sú. Avšak v súčasnosti je zaužívaný a dobre známy pojem "Pršianska terasa", čo by sa malo premietnuť aj v názve zastávky. Urobil tak len DPM BB. Pre SAD ZV je to stále Kráľová, vrchy a dokonca aj SAD BB (počas prevádzkovania prvej linky MHD č. 32) používala tento názov.