Reakcia na: Lienka1 #37299:
a keby aj, jeden zanedbaný autobus hore - dole.... ? sa mi už dávno nestalo, aby som si zašpinila v buse biele oblečenie, už si išla autobusom v Rimavskej Sobote, alebo Brezno - Telgárt ? ? tak tu je to fajn ?
BB-Schuhu
Inak ja som aj myslel, že na Hurbanovej by bolo celkom fajn miesto na zriadenie zastávky, ale nenapadlo by ma, že tam budú odchody zo Seliec ?