Reakcia na: brefos #37283:
Tie vaše vývesky majú aj rozdelené režimy - pracovný deň, sobota, víkend+sviatok (a takto to je už hodne dávno). Tiež som nepostrehol problém s nedokončenými názvami zastávok, ani s chýbajúcami doplňujúcimi označeniami (pri skrátení/zachádzke daného spoja). Niekedy pred mnohými rokmi (cca 2003-4) - /v tomto čase tu ešte jazdila SAD BB, ktorá zhodou okolností používala rovnaké zastávkové CP ako teraz SAD ZV/ tu niekto do fóra napísal, že zvolenské CP sú lepšie a za tie roky sa na tom veľa nezmenilo (odhliadnuc od DPM BB, samozrejme). Ja len jedno neviem pochopiť, prečo jeden dopravca (SAD ZV) nie je schopný zjednotiť si systém v jednotlivých svojich prevádzkach. V každom meste majú iné CP, jedine v MHD BR sa používajú tie čo aj v MHD BB.Podobný guľáš je aj v prímestskej doprave. Z ničoho nič na Striebornom námestí bol vylepený CP v grafike používanej vo ZV okrese. Zase niektoré CP sú také maličké, že to má problém prečítať aj človek so zdravými očami (tieto ale našťastie nejako v poslednom čase vymizli).
PIT