Tak ako je to so severným obchvatom? Asi mesiac som nesledoval vývoj okolo toho, takže netuším v akom stave to je, iba som zhliadol príspevok od mirkabb ohľadne získania peňazí od európskej banky. No lebo bolo kopec rečí, že od 1.7 začína naplno výstavba. Pomaličky bude 1.8 a zatiaľ som videl iba zhŕňať ornicu (čo sa robí už asi 2 mesiace) a nič viac.
Len pre zaujímavosť, zo zaniknutej záhradkárskej osady pod Bánošom sa stala rómska osada. Tak to nejako dopadne, keď sa vysporiadajú pozemky pod stavbu a so stavbou sa dlho nič nedeje, tak počernejší spoluobčania to hneď využijú vo svoj prospech. Dúfam, že dlho si tie záhradskárske chatky (po novom chatrče) neužijú. Treba stavať!!!
Len pre zaujímavosť, zo zaniknutej záhradkárskej osady pod Bánošom sa stala rómska osada. Tak to nejako dopadne, keď sa vysporiadajú pozemky pod stavbu a so stavbou sa dlho nič nedeje, tak počernejší spoluobčania to hneď využijú vo svoj prospech. Dúfam, že dlho si tie záhradskárske chatky (po novom chatrče) neužijú. Treba stavať!!!
BB-Schuhu
Tá ukážka CP, ktorej link si dával v príspevku, je presne rovnaká ako CP používané v integrovanej doprave Ústeckého kraja (myslím tým celkový vzhľad a grafiku).
Re #37257 brefos: No konečne, dúfam že transparenty sa čoskoro dostanú aj do ďalších vozidiel.
Re #37258 brefos: Zvláštna fotka. O takom autobuse ani neviem, ani som nevedel. Stará ŠPZ-ka, ale ten náter mi pripomína náter SAD DS, resp. niečo na ten štýl..
Re #37260 PIT: No vidíš, tam kde je vhodné napísať celý názov "Banská Bystrica", tak dajú iba "B.B." a na zastávkach MHD je to presne naopak.