Reakcia na: Janka1 #37180:
Asi tak dáko, čo sa týka vodiča autobusu. Keď sa pomýli výpravca, výhybkár, alebo rušňovodič tak to môže zle dopadnúť.Re #37181 Janka1: Za riadnej prevádzky je vypravenie vlaku na inú trať takmer nemožné. Takže môžeme bezpečne používať železnice. Ja osobne radím železnice medzi najbezpečnejší spôsob prepravy.
N/A
http://www.mestskadoprava.net/galeria/picture.php?/30680/categories/created-monthly-calendar-2009-7-22