Reakcia na: brefos #37130:
Radšej som to ani nečítal, lebo by ma už načisto vystrelo. Inak došlo k zmene v obehoch HDV. Od cca minulého týždňa je problém vidieť dve malé krabičky spojené za sebou. Ak nerátam na Brezno čo chodia. Inak tu chodia už len chutnučké bagetky.
N/A
videl som takých vecí aj viacej...aaa na pár zastávkach som videl aj niektoré prelepené...niektoré nie... ? ...neviete niekto na ktorých??...budem rád ak mi pomôžete s hľadaním...pôjdem to zajtra obzrieť s krabičkou... ?