Dnes som bol na turistike na Vtáčniku, skončili sme v obci Kľak. Jedným okom som nazrel za požiarnu zbrojnicu a skoro mi oči vytrhlo - parkoval tam nový Cross ZV-318BY, ktorým sme sa napokon aj odviezli až do Žiaru nad Hronom. Prvýkrát som mal tú česť odviesť sa zvolenským Crossom, super! ?
quark1408