Reakcia na: Votrelec #36958:
Tak čo ja viem, tak DPMBB si samozrejme robil pre svojich vodičov zvoz a rozvoz, avšak koľko bolo možné, tak tieto jazdy boli prístupné i pre cestujúcu verejnosť a keby mesto výslovne nezakázalo, že DPMBB nesmie poskytovať aspoň v minimálnom rozsahu pre zabezpečenie aspoň prípojových spojov k autobusovým linkám premávajúcim cez BB v nočných, resp. skorých ranných hodinách (hádam by nezavadzali intergalaktickej doprave), DPMBB by určite niečo poskytol.Čo sa týka tvojho názoru na nočnú dopravu - nemožno s ním vôbec súhlasiť, pretože pri takejto logike by som ako niečo negatívne mal zase naopak na denných linkách brať dokonca bezplatnú prepravu dôchodcov, ktorí sa dokonca ani len neevidujú, že cestu vykonali a plný spoj sa tak tvári papierovo prázdny i keď výkon bol poskytnutý i využitý a akurát zdržujú a zaberajú miesto - a myslím si, že je to zvrátená "logika".
Teda jednoznačne môžem len na 100 % súhlasiť s Dr. Papyrom #36953.
Je to stále o tom, že v tomto hlúpom meste nikto neurobí nič poriadne a radšej zruší vec samotnú - namiesto toho, aby veci slúžili na to, na čo sú určené, tak napr. taká SAD ZV keď chce urobiť vodičovi prestávku, tak jednoducho doprva na linke úplne zastane a cestujúci sú im úplne ukradnutí. Ak vodiči idú zadarmo nočnou linkou domov, tak ich hádam nebudú platiace decká vyrušovať v dialógoch o tom, ako si cestujúci dovolili ich počas dňa otravovať tým, že sa vozili ich vozidlom... Ja beriem, že nie vždy sa všetko dá, lenže v BB sa nikdy nič neskúsi urobiť dobre, resp. sa dokonca ide úplne opačným smerom a prezentuje sa to ako tá najlepšia cesta.
PIT