kvorka: no ak sa nemylim tak podla noveho CP je priebezna konecna prave na tatranskej ulici a kedze tam aj byvam viem ze sa to stalo prave tam. Z toho vyplýva ze novinari bludy nepisali
Taaak, a uz nam zase zrusili nocne autobusy ... Tomu hovorim pokrok.
Kto vie, ci ti, co o tom rozhodli, nemaju nejake akcie v niektorej taxisluzbe ...
☠
z toho článku vyplývajú 2 veci: ak to bolo na Tatranskej, nemohlo to byť na konečnej MHD (tou je Starohorská, otoč), takže asi vodič opäť na L26 (ako vídam obvykle) nedodržal CP. Druhá možnosť je, že médiá zase píšu polopravdy... ?
na tom buse je koncovka BA...(nie AB)...a v r. 2001 keď sa rozdávali BA-čka...už C954ky s klasickými gumovými tesneniami okien boli...a ošumelý vzhľad závisí od starostlivosti o bus...videl som aj C954E-čky v zvonka oveľa horšom stave...
Lepené okná mala iba rada 950E (až na pár výnimiek, ako bystrické 961E), vyrábaná od jesene 2003. 950, vyrábané od 2001 do 2003 mali klasické sklá v gume.
DPM BB kedze sa spojil s SAD ZV by mohol pustit do dopravy autobusy ktore sa vratia z BA. Bolo by to zase po dlahej dobe co by tu jazdili poriadne autobusy
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
kvorka