BB-Schuhu: Niečo aj pre teba. Zaniknutá obec Čabraď. ?
Dedina duchov má posledných obyvateľov : užovky
http://zvolen.sme.sk/c/4905952/dedina-duchov-ma-poslednych-obyvatelov-uzovky.html
Dedina duchov má posledných obyvateľov : užovky
http://zvolen.sme.sk/c/4905952/dedina-duchov-ma-poslednych-obyvatelov-uzovky.html
BB-Schuhu
Využívajú L97+98 aj vodiči DPM BB? Lebo ak nie, tak naozaj nechápem prečo jazdí zvolenský nočák do Kremničky? Keď to bola SAD BB, tak som to chápal, ale teraz mi to jasné nie je. Namiesto toho by mohla urobiť okruh po Radvani a diaľnicou a nábrežím sa vrátiť na ŽST, čím by dokončila okruh. Tiež by to nebolo ideálne, ale vždy lepšie ako toto. A ešte by mohla zo Strieborného nám. smerom na Tajovského ísť cez Úsvit.