Tak je! Invázia z inej galaxie ešte fomálne nebola realizovaná, avšak cez vedúce bábky sa už začína likvidovať samotná podstata DPMBB a teda čistkami sa začínajú odstraňovať ľudia, ktorí boli pre DPMBB najväčším prínosom, tí čo sa ho najviac snažili držať nad vodou v boji nad intergalaktickou alianciou. Takže definitívne riešenie - realizáciou čistej rasy neschopákov a v podstate transformáciou na DPMZV sa tak ukončí existencia ostrovčeka nádeje na kvalitu v MHD a celkovo VHD v BB. ? ? ?
Vedenie mesta by za to, čo dokázalo po Králikovom hroznom pôsobení v oblasti dopravy ešte viac dodrbať (a hlavne tak, aby to už nebolo možné nijako vrátiť späť), malo byť prinajmenšom vyhostené z mesta bez možnosti vstupu na jeho územie. Je to skrátka mafia, ktorá by si však zaslúžila podstatne tvrdší trest, ako zahanbujúce zbavenie funkcií...
Isteže. Však podľa mňa ešte zmeny vo výprave neskončili a je možné, že aj Poniky si ešte nejako polepšia. Poniky majú aspoň jednu C934 - ZV-475AL. Tá vyzerá konečne celkom k svetu, lebo počas 3 rokov jazdenia na linke 601451 veľmi spustla.
Okrem iného aj preto, že Hrochoť značne utrpela výmenou dopravcu od 27.11.2008 čo sa týka vozidlového parku, keď prišla o kvalitné C954(E) - napr. BB-187CG a nahradili ich C734 - práve jedni z najhorších.
A prečo by nemali dať C954 na Hrochoť, však sú to autobusy na prímestské ("dedinské") linky a aj Hrochoť si hádam zaslúži (celkom veľká obec, linka obsluhuje aj Dolnú Mičinú, Hornú Mičinú, Čerín, Čačín, občasne aj Sebedín a Bečov).
To vyzera skoro ako vzbura srotu v Podbrezovskych zeleziarnach - rebelujuce vraky autobusov spolocne usli zpred vysokej pece a zacali ohrozovat vodicov na cestach v okrese Brezno.
To je normálne záhada. Tie dve tam stáli aj s nálepkou pri "hangári", tretia jazdila aj s reklamou. Tieto dve "záhadné" boli celkom biele, teda bez reklám. Zrejme to už nezistíme ako to bolo. ?
- vozidlo musí byť označené len v premávke pri výkone cestnej dopravy.
- aj "maďarské Volvo" tú nálepku malo, lebo jazdilo na linke
- busy len zaparkované v areáli ju teda nemusia mať
- a aj ja som tú Scaniu videl ?
Nálepku SAD Zvolen malo aj to maďarské Volvo pokiaľ viem. Naviac môže byť zavádzajúce aj to, že areály SAD Zvolen a Scanie sú vedľa seba.
Hm upratovanie sa robí aj v Eurobuse vždy ak sa očakáva veľké vyraďovanie ?, akúrat, že eurobusáci z Košíc to už druhý rok riešia veľmi šikovne. Z vyradených vozov 75percent končí niekde v Trebišove v bazári, kde sú rozpredávané na súčiastky.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
PIT
Vedenie mesta by za to, čo dokázalo po Králikovom hroznom pôsobení v oblasti dopravy ešte viac dodrbať (a hlavne tak, aby to už nebolo možné nijako vrátiť späť), malo byť prinajmenšom vyhostené z mesta bez možnosti vstupu na jeho územie. Je to skrátka mafia, ktorá by si však zaslúžila podstatne tvrdší trest, ako zahanbujúce zbavenie funkcií...