Reply on: router #36719:
samotny DP nema skoro ziadne slovo ani teraz. No a potom to uz bude len hlas SAD ZV.Re #36721 lokotrain: ani nie.
1. tie nove vozy su proste urcene pre BB, na ten ucel bude ich nakup podporeny z EU fondov.
2. v ZV jazdia plynove Karosy B 732 po x-tej GO, akurat maju nove cela, tak sa tvaria ako B 952. To si objednalo mesto (modernizaciu vozoveho parku) a tak to mestu ZV asi vyhovuje.
I ked odo mna je to rovnako daleko
PIT
Vedenie mesta by za to, čo dokázalo po Králikovom hroznom pôsobení v oblasti dopravy ešte viac dodrbať (a hlavne tak, aby to už nebolo možné nijako vrátiť späť), malo byť prinajmenšom vyhostené z mesta bez možnosti vstupu na jeho územie. Je to skrátka mafia, ktorá by si však zaslúžila podstatne tvrdší trest, ako zahanbujúce zbavenie funkcií...