Reply on: router #36719:
samotny DP nema skoro ziadne slovo ani teraz. No a potom to uz bude len hlas SAD ZV.Re #36721 lokotrain: ani nie.
1. tie nove vozy su proste urcene pre BB, na ten ucel bude ich nakup podporeny z EU fondov.
2. v ZV jazdia plynove Karosy B 732 po x-tej GO, akurat maju nove cela, tak sa tvaria ako B 952. To si objednalo mesto (modernizaciu vozoveho parku) a tak to mestu ZV asi vyhovuje.
I ked odo mna je to rovnako daleko
expresbb
Re #36703 PIT: Tiež začínam strácať ilúzie o aspoň tak kvalitnej MHD v podaní DPMBB, čo tu bola do 1.9.2009. Pomaly by sa mi žiadalo napísať: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého, AMEN.