Reakcia na: PIT #36661:
Tak ono by sa dalo všeličo vymyslieť na stránke, ale nejaký zásadný problém tu nevidím. Chápem, že v súčasnosti sú asi aj vážnejšie veci. Čo sa týka samotnej propagácie Pretória, minule som tu spomínal CP vyvesný na zastávkach - teda aspoň na "Horná, Prior" čo som mal možnosť vidieť na vlastné oči. Toto taktiež oceňujem.
BB-Schuhu