Reply on: BB-Schuhu #36664:
Plne ťa chápem, cítim sa rovnako, len o pár rokov dlhšie? , avšak už ma ide v poslednej dobe jednoducho roztrhnúť, keď ako najdôležitejší, resp. jediný "problém" tu je preberané, že aké vozidlo intergalaktický dopravca pošle na tú-ktorú obežnú dráhu... alebo poďme sa všetci tešiť z Crosswayov - pripomína mi to situáciu, keď na začiatku roku 2006 MHD nejazdila v podstate skoro vôbec a tu stačilo po pár týždňoch, aby na niektorej linke vyšiel vôbec prvý spoj v roku na ulicu a už boli všetci v extáze... Ale nejdem to ďalej rozoberať, myslím si, že si plne rozumieme.
BB-Schuhu