Reply on: BB-Schuhu #36658:
ďalší faktor je, že o zmenách sa informuje buď 15 dní vopred, alebo ak je menej ako 15 dní, tak bezodkladne, ako sú známe... a známe zatiaľ nie sú... ? ? ?
Spomínaš že pri dráhe ide o 48 hodín a podľa toho čo sa tu pred časom hovorilo, tak citybusy sa meniť ani nebudú (no možno je dnes už situácia iná, neviem). Takže DPM BB je zatiaľ v suchu. A možno aj SAD ZV za predpokladu, že žiadne zmeny od 1.7 nebudú (čo sa napokon celkom môže stať, ako poznám toto naše nádherné mesto).
PIT
Tie tabuľky sa objavujú už asi tri týždne + aj na prímestských busoch ako udanie smeru jazdy (dokonca som to videl aj na tých, čo majú elektronické tabule s nahodenou cieľovou zastávkou).