Reply on: BB-Schuhu #36668:
No to ešte len bude......
Spomínaš že pri dráhe ide o 48 hodín a podľa toho čo sa tu pred časom hovorilo, tak citybusy sa meniť ani nebudú (no možno je dnes už situácia iná, neviem). Takže DPM BB je zatiaľ v suchu. A možno aj SAD ZV za predpokladu, že žiadne zmeny od 1.7 nebudú (čo sa napokon celkom môže stať, ako poznám toto naše nádherné mesto).
Kami
vyhlasujem stretavku na piatok 19.6. o 18:00 na Namesti.
Pripadny iny termin si mozeme dohodnut individualne.