Reply on: Bystrican. #36666:
Myslím že v týchto veciach nemá jasno ani Mesto BB ani dopravcovia a o cestujúcich ani nehovorím. Vcelku som zvedavý na 1.7 ale veľké nároky si nerobím.
Spomínaš že pri dráhe ide o 48 hodín a podľa toho čo sa tu pred časom hovorilo, tak citybusy sa meniť ani nebudú (no možno je dnes už situácia iná, neviem). Takže DPM BB je zatiaľ v suchu. A možno aj SAD ZV za predpokladu, že žiadne zmeny od 1.7 nebudú (čo sa napokon celkom môže stať, ako poznám toto naše nádherné mesto).
LUK