Reply on: BB-Schuhu #36664:
Plne ťa chápem, cítim sa rovnako, len o pár rokov dlhšie? , avšak už ma ide v poslednej dobe jednoducho roztrhnúť, keď ako najdôležitejší, resp. jediný "problém" tu je preberané, že aké vozidlo intergalaktický dopravca pošle na tú-ktorú obežnú dráhu... alebo poďme sa všetci tešiť z Crosswayov - pripomína mi to situáciu, keď na začiatku roku 2006 MHD nejazdila v podstate skoro vôbec a tu stačilo po pár týždňoch, aby na niektorej linke vyšiel vôbec prvý spoj v roku na ulicu a už boli všetci v extáze... Ale nejdem to ďalej rozoberať, myslím si, že si plne rozumieme.
Spomínaš že pri dráhe ide o 48 hodín a podľa toho čo sa tu pred časom hovorilo, tak citybusy sa meniť ani nebudú (no možno je dnes už situácia iná, neviem). Takže DPM BB je zatiaľ v suchu. A možno aj SAD ZV za predpokladu, že žiadne zmeny od 1.7 nebudú (čo sa napokon celkom môže stať, ako poznám toto naše nádherné mesto).
Agent007