Reakcia na: S499.1023 #36567:
Uhádol si. Neviem a nechcel. Jednak mám závezok a jednak ma to tu na slovensku baví.
A neviem potom kto by sa ujal mojich dvoch lasok. Fujary a .....
A neviem potom kto by sa ujal mojich dvoch lasok. Fujary a .....
. K tomu vzduchu v tunely. Tak to ti neviem povedať. Možno na daktorom stretku to rozoberiem viacej

expresbb