Reakcia na: expresbb #36561:
Fúfa, tak odteraz budem radšej cestovať busom. Ale nie, len žartujem... 
Len tak mimochodom, v tých tuneloch asi nie je veľmi dýchateľný vzduch na voľný pohyb (kebyže došlo k tomu, že zvyšok tunela by som musel absolvovať pešo).
expresbb
Inak k tej "fujare" alias "slovenská pomsta". Tak na tejto mašinke som sa naučil nadávať. Už aj viem, prečo to volajú "slovenská pomsta".