Reakcia na: expresbb #36561:
Fúfa, tak odteraz budem radšej cestovať busom. Ale nie, len žartujem... 
Len tak mimochodom, v tých tuneloch asi nie je veľmi dýchateľný vzduch na voľný pohyb (kebyže došlo k tomu, že zvyšok tunela by som musel absolvovať pešo).
Bubak
Hlavne, naozaj hlavne, je dôležíté, že sa nikomu nič nestalo.
?
Dodržím sľub a tu je odkaz na celý set:
http://www.flickr.com/photos/bubakslovakia/sets/72157619496459062/
Slideshow (odporúčam ? )
http://www.flickr.com/photos/bubakslovakia/sets/72157619496459062/show/
S pozdravom Bubák. ?