Reakcia na: brefos #36528:
Ale potešilo ma aspoň to, že ŽSR si prišla demontovať svoj majetok (koľajnice, atď.), ktorý môže využiť pri rekonštrukcii iných tratí. Vždy lepšie akokeby to zostalo výlučne napospas osudu a podľahlo početnému rozkrádaniu zo strany našich spoluobčanov.
N/A
však vzhľadom na jeho vek...už tých pár rokov šoféruje...a je asi už vycvičený aj na takéto situácie...čo jemu aj cestujúcim zachránilo život...
ale aj mne je ľúto, že zase sa takto zošrotoval jeden z najnovších keď máme plno starých krámov...ale z môjho pohľadu som si naštastie tento autobus stihol odfotiť ešte skôr ako takto dopadol...