Reakcia na: brefos #36528:
Ale potešilo ma aspoň to, že ŽSR si prišla demontovať svoj majetok (koľajnice, atď.), ktorý môže využiť pri rekonštrukcii iných tratí. Vždy lepšie akokeby to zostalo výlučne napospas osudu a podľahlo početnému rozkrádaniu zo strany našich spoluobčanov.
Petik