Reakcia na: brefos #36528:
Ale potešilo ma aspoň to, že ŽSR si prišla demontovať svoj majetok (koľajnice, atď.), ktorý môže využiť pri rekonštrukcii iných tratí. Vždy lepšie akokeby to zostalo výlučne napospas osudu a podľahlo početnému rozkrádaniu zo strany našich spoluobčanov.
Danny
http://bystrica.sme.sk/c/4871845/severny-cestny-obchvat-bystrice-zacnu-stavat-1-jula.html