Reakcia na: draxter #36483:
Myslím si, že keby boli prísnejšie postihy za nezastavenie na zastávke, tak by sa to nestávalo. U nás na železnici potiahneš čelo prvého vagónu pre výstup a nástup cestujúcich o pár cm za tabuľku koniec nástupišťa a koleduješ si o odobratie preukazu odbornej spôsobilosti, psychotesty a čo ja viem ešte čo. A to všetko si musíš platiť sám. Keby boli aj v cestnej doprave také pravidlá, tak by to inak vyzeralo. Ja len toľko k tomu.
kvorka
V takejto situácii si poviem, čo som nešiel L22, mohol som to mať bližiše...takže zase raz možno niekedy nabudúce ?