Reakcia na: PIT #36405:
hej, len tieto zmeny som nemyslel, ako som už napísal, ide mi o tie "prevratné" alebo prihlúple alebo aké už budú. Tie čo nebudú z kuchyne DPM ?
A nehovoriac o tom, že význam tejto linky náramne vstúpol po otvorení ESC. Ale o tomto sa tu už diskutovalo, nechcem to znova otvárať. Ja sa budem vedieť vyjadriť až vtedy, keď uvidím nejaký konkrétny návrh.
BZUCO
napr
graficka priloha 1 napr nema parkovsko P1 ale ked kuknes graficku prilohu 4 tak tam P1 je . Co dufam ze aj bude postavena.
Dalej nejakeho cloveka napadlo postavit miesto pre kontajneri na pristupe k tatranske 4. Ono z kuka autom sa tam dostanu vatsinu dna len ak budu vediet lietat snim.