Reakcia na: PIT #36400:
Chlapče drahý, otierať pusinku si si mohol na verejnej diskusii, ale na to bol treba guráž a ešte niečo...
A to tu zjavne absentuje, tak len do toho.
A nehovoriac o tom, že význam tejto linky náramne vstúpol po otvorení ESC. Ale o tomto sa tu už diskutovalo, nechcem to znova otvárať. Ja sa budem vedieť vyjadriť až vtedy, keď uvidím nejaký konkrétny návrh.
draxter
Inak zaujímalo by ma, načo je pri BILLE zastávka v opačnom smere. V novom návrhu pritom nie je možné otočenie okolo trojuholníka Starohorská-Tatranská, ale akási nová otočka je v polovici Tatranskej, č.d. 52 ? ?
Takisto chýba zastávka Rudohorká, stred pri zdrav. stredisku smerom dole, ale je tam nika pre zastávku v smere na Magurskú.