Caute páni! Kami + Majkl: Bolo by potrebne urobit to, co ste urobili pred rokom. ZVIDITELNIT SA (www.imhd.sk/bb) REKLAMOU NA ZASTAVKACH MHD. Teda nalepit male nalepky priamo na odchodove tabule. Aby sme tu v diskusnom fore nekomunikovali stale len desiati. Urobit nabor novych citatelov. Dobry napad, nie?


kami
Lisi sa to prave tym ovladanim zastavok cez GPS. Ale nesiel som tym takze viac neviem.