Z dnešnej výpravy:
L3: 1005, 1003
L7: 1505
L22: 294BD, 244AY, 349BJ
L24: 715BE, 367AJ, 587AF
Spoj L100 o 8:15 (patriaci do obehu 22/2a) vykonal záložák 642AN - obsadenosť cca 85%. Na BUSE nemal nahodený cieľ, len číslo linky.
Na zastávke Pivovar je tiež najnovšia verzia CP, ale smiešne vyzerajú spoje s poznámkou 'ac' uvedené takto v oboch stĺpcoch.
L3: 1005, 1003
L7: 1505
L22: 294BD, 244AY, 349BJ
L24: 715BE, 367AJ, 587AF
Spoj L100 o 8:15 (patriaci do obehu 22/2a) vykonal záložák 642AN - obsadenosť cca 85%. Na BUSE nemal nahodený cieľ, len číslo linky.
Na zastávke Pivovar je tiež najnovšia verzia CP, ale smiešne vyzerajú spoje s poznámkou 'ac' uvedené takto v oboch stĺpcoch.
.
Danny
Nazvy zastavok su niekedy poriadne pochybne: napr. Kupelna, TESCO. Ta ulica neexistuje uz mozno 30 rokov.Najdete ju len v mapach BB pred zburanim starej Radvane-obce. Mala by sa volat Bernolakova, TESCO.
Alebo "Narodny dom" -a v opacnom smere Zel. st., mesto. Mala by to byt Narodna ul.
Atd, atd, atd
P.S.: Nevie niekto nieco viac o TESCObuse zo Sasovej? Ci to nie je len daka kacica.