Petik:Pripúšťam chybu u seba,už sa mi pletú české a slovenské predpisy dohromady.Nič to však nemení na tom,že na Slovensku som sa tiež nestretol s kruhovým objazdom,kde by pravidlo nebolo miestnou úpravou zmenené na prednosť vozidiel idúcich po kruhu a taktiež to nič nemení na tom,že blikať na kruháku nevie skoro nikto a to ani v ČR ani v SR.
burz
V areáli stanice sa už začal stavať OD Lidl, za "obeť" mu padne aj časť stanice - výstupisko, ktoré sa posunie ďalej smerom ku krytej časti stanice a tým sa zároveň zruší aj jeden pás nástupných stanovíšť (v súčastnosti nást. 17-23).