Reakcia na: Vladimír #2943:
prestavali ich na Novoplany ? ale nie, možno išli na trh bývalej Juhoslávie, možno na východ. Pochybujem, že ostali na Slovensku.
Ja len, že by bola sranda sa ešte niekde voziť prešovskou 237-čkou, keď v Prešove tohto roku už idú von busy ako 259 či 275...
Boli to sroty a vyradenie bolo najlepsie co sa im mohlo stat. Na GO sli len novsie vozy z domacich zdrojov.


Vladimír
Dnes som sa dozvedel zaujímavú vec. A to takú, že DPMP v ešte pomerne nedávnej minulosti odpredal SAD BB viaceré vozidlá (!) Neviete náhodou, čo sa s nimi udialo, či boli zaradené na prímestskú alebo dokonca mestskú dopravu, či v BB alebo nejakom inom odštepnom závode? Alebo len na náhradné diely?