Reply on: Kami #2942:
No ja viem, že to boli šroty. Veď ja si ich pamätám len z útleho detstva
Ja len, že by bola sranda sa ešte niekde voziť prešovskou 237-čkou, keď v Prešove tohto roku už idú von busy ako 259 či 275...Ale zato tie Ikarusy, tak to bolo iné kafe. Takou 222-jkou som sa vozil až do vyradenia a mal som ju strašne rád. To bolo vozidlo!
Mimochodom, DPMP odpredal celkom slušné množstvo starších Karos do ČSAO Lučenec, neskôr NOVOP. Nevie niekto, aký osud mohol stihnúť ich?

Vladimír
Dnes som sa dozvedel zaujímavú vec. A to takú, že DPMP v ešte pomerne nedávnej minulosti odpredal SAD BB viaceré vozidlá (!) Neviete náhodou, čo sa s nimi udialo, či boli zaradené na prímestskú alebo dokonca mestskú dopravu, či v BB alebo nejakom inom odštepnom závode? Alebo len na náhradné diely?