Reply on: Vladimír #2943:
prestavali ich na Novoplany ? ale nie, možno išli na trh bývalej Juhoslávie, možno na východ. Pochybujem, že ostali na Slovensku.
Ja len, že by bola sranda sa ešte niekde voziť prešovskou 237-čkou, keď v Prešove tohto roku už idú von busy ako 259 či 275...
Boli to sroty a vyradenie bolo najlepsie co sa im mohlo stat. Na GO sli len novsie vozy z domacich zdrojov.


LUK
1007 - istý. Jazdí dnes za 1522-ku.
1001 - už som ju dlhšie nevidel. Len som vymenoval možnosti. Tá v lakovni nemá ani základný lak.