Reakcia na: Papyr #28680:
Nuž a či my vieme čo tam jazdilo ?? Je tam ale napríklad Tatrovka Zigmund a Hanzelka možno preto, že prefičala len tak po krajine zázrakov ?
Ja by som to nenazval len nejakým snom pre modré oči, ale pokojne aj niečím čo môže byť reálne... Však prečo nejsť do toho, ja v tom nevidím nič zlé... Ja viem tie financie, no keby sa poskladali sily, tak hádam by sa na niečo zmohlo...
draxter
čo si tým príspevkom chcel povedať o trhaní PAL a MHD od seba? O tom nikto nič nevravel /jedine žeby si reagoval na príspevok niekoho iného/, on povedal jedno: mestskou akciovkou a mestským dopravcom je DPMBB /pred zmenou obchodného mena MHDBB a.s./. Tu nikto nehovorí o tom, či je aj iný dopravca v meste. Výlučne poukázal na právny stav a majetkovú účasť v spoločnosti. Tak nepleť zase PAL a MHD s akcionármi spoločnosti. Pokiaľ si pochopil - je dobre, ak nie, vysvetli čo si tým myslel, lebo to vyznelo ako úryvok bez súvislosti.
On sa nejde zaoberať či ktosi dochádza či čo...jednoducho DPMBB je 100% mestská spoločnosť.