Nové cp SAD Zvolen od 1.3.08, okres BB, BR atď http://portal.cp.sk/News.aspx?c=7&p=2
Ja by som to nenazval len nejakým snom pre modré oči, ale pokojne aj niečím čo môže byť reálne... Však prečo nejsť do toho, ja v tom nevidím nič zlé... Ja viem tie financie, no keby sa poskladali sily, tak hádam by sa na niečo zmohlo...
draxter
http://ekonomika.sme.sk/c/3752083/Samospravy-utaja-menej.html