http://www.sme.sk/c/3750757/Do-troch-rokov-vymeni-SAD-v-Poprade-vsetky-autobusy-na-linkach-MHD.html
Čo sa týka nákupu nových a nízkopodlažných vozidiel, tak po Trenčíne nás predbehne už aj Poprad! ?
Čo sa týka nákupu nových a nízkopodlažných vozidiel, tak po Trenčíne nás predbehne už aj Poprad! ?
wizard112
Re #28633 brefos: Takže dopravca neschopný vykonávať kvalitnú MHD v meste veľkosti BB sa snaží opäť raz verejnosť opiť rožkom a pokúšať sa týmito "akciami" o zlikvidovanie DPM? ?