Reply on: adrive #28639:
No zmiatlo ma, keď brefos hodil link a bolo tam mhdbb.sk, podrobnejšie som to nečítal... Tak som bol automaticky v tom, že to je na MHD. Takže sorry. ? Re #28637 Flying: "Vôbec ma nehnevá, keď je tu kritika či upozornenie na DPM, pretože ani DPM nie je bez chýb..." to som napísal v príspevku #28634. Takže kde kto mlčí zase? Ak si zistil nedostatky, napíš, ako si to spravil dnes.
wizard112
Re #28633 brefos: Takže dopravca neschopný vykonávať kvalitnú MHD v meste veľkosti BB sa snaží opäť raz verejnosť opiť rožkom a pokúšať sa týmito "akciami" o zlikvidovanie DPM? ?