No zmiatlo ma, keď brefos hodil link a bolo tam mhdbb.sk, podrobnejšie som to nečítal... Tak som bol automaticky v tom, že to je na MHD. Takže sorry. ?
Re #28637 Flying: "Vôbec ma nehnevá, keď je tu kritika či upozornenie na DPM, pretože ani DPM nie je bez chýb..." to som napísal v príspevku #28634. Takže kde kto mlčí zase? Ak si zistil nedostatky, napíš, ako si to spravil dnes.
Zle si pochopil, porovnej si pomer, ako často má nedostatočne označené vozidlo SAD ZV a ako často DPM BB? Aj DPM BB má chyby, ale myslím, že je to o niečom inom...
Nemusíš ma tu teraz presviedčať o niečom, mojím očiam verím viac ako tvojím rečiam...
Ak som ta spravne pochopil tak ked ma nespravne oznaceny bus sadzv, je z toho halo, ked dpmbb tak mlcime. ked odpadne koleso z busu ktory ma prenajaty sadzv je halo, ked z vlacika retardorium tak mlcime... pekne.
A už by sme sa mohli tešiť na vysokopodlažnú linku x80 od SAD CCC, s cenou 0,-SKK za hotovosť a -1 Sk,- na čipovú kartu a všetci by tam nastúpili a Agora bude prázdna.... ?
ja to vidim trosku inac. Nie preco o zlikvidovanie DPMka. Fsak moze toto moze spravit aj DPM, taktiez moze DPM spravit jazdy za 5sk, alebo dumping za 4sk. Lenze problem je v tom ze toto si nemoze dovolit spravit podnik ktory ma tak kratku historiu a je podstatne maly ako konkurent. Ja len dufam, ze fsetko toto DPM vydrzi az dokonca a ked sad zv odide bude tu konecne normalna MHD.
Ako viem, tak SAD ZV zredukovala, čo sa dalo i nedalo... Nie je tak?
Re #28633 brefos: Takže dopravca neschopný vykonávať kvalitnú MHD v meste veľkosti BB sa snaží opäť raz verejnosť opiť rožkom a pokúšať sa týmito "akciami" o zlikvidovanie DPM? ?
bohužiaľ aj za tým sa skrýva formulka nastupovanie všetkými dverami. Tak ako sľubovali pred koncom roka 2005, že sa bude nastupovať všetkými dverami...
V tomto však kríva aj DPM BB, ktorí tak isto sľúbil nástup všetkými dverami a dodnes sa všetkými nastúpiť nedá.
Musím sa ti za túto informáciu poďakovať, pretože mi je konečne jasné, prečo sa všade píše o 40 nových autobusoch. Ak teda SAD ZV funguje v 70. rokoch 20. storočia, vlastniť Karosy radu 700, ba dokonca 900 je vzhľadom na rok, v ktorom fungujú, jednoduché fantastické, nakoľko v tomto období sa ľudia vozili v horších vozidlách a hádam nikto vtedy takéto vozidlá nevlastnil. Na rok 1970 má SAD ZV skutočne moderný vozový park... Už teším, čo bude o 30 rokov, teda na prelome tisícročí. PF 1970... ? ? ?
Tak dnes sa mi dostal do rúk cestovný lístok č. 62814/31615 intergalaktického dopravcu z prestupu počas pondelkového popoludnia na spoji truclinky 6014517/760. Ako dátum dodania služby je uvedený "ŠTVRTOK 01.01.1970" a čas "01:31:31". ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
pfm10