Reakcia na: adrive #28479:
Na tej otázke nič perlivého nevidím. Tú istú otázku si kladiem dookola aj ja - ako je možné, že cestovné na kyvadlovke a na trolejke je rozdielne, keď obe prevádzkuje rovnaký subjekt aj objednáva (dotuje) rovnaký subjekt.Myslím, že tú otázku si položí každý normálne zmýšľajúci človek. I keď treba povedať, že to, čo sa najnovšie v Bystrici deje, už nič s normálnosťou nemá.
BZUCO
Ale kde si to pocul?