Reakcia na: Flying #28312:
Ale hybaj a načo by som ťa natierala však ty to robíš sám ? a moje meno ? Netuším síce ako s tým súvisí moje meno, ale ja sa zaň vôbec nehanbím a už vôbec nie za názory o ktorých tu píšem a tiež za kritiku voči VÚC a tvojmu zamestnávateľovi a ani voči tebe, ale nie som si istá či ty tomu rozumieš. Inak poznáš moje meno vieš kde ma máš hľadať tak príď a rada sa s tebou porozprávam hoc aj krepá ?
Za odpoveď ďakujem ?

810zssk