Reakcia na: Flying #28234:
Tož ty si iný frajer jednoduchý Andrej ? nejako si neuvedomuješ, že napriek vojne SAD BB a ZV je ocko Adka stále môj kamarát ? a že ty si môžeš myslieť aká som "krepá" TA ŠME ŠE POBAVILI ? viac písať nemusím....
pfm10