Reakcia na: Flying #28218:
Takze ty nevidis rozdiel medzi X linkou a kyvadlovkou? Lebo ja hej. Vase linky chodia z Banskej cez Bystricu do Banskej Bystrice a vdaka nejakej divnej licencii za dumpingovu cenu. Ale kyvadlovka je komercna linka, ktora ide za akciovu cenu zo Sasovej na autobusku.

draxter
K tbusom: rovnako ako busy ich poruchy sú nevítané. Ale vzhľadom k ich veku a veku "nových" busov z CZ je to snáď o niečom inom, nie? ? Takže kto tu nedodržal čo ľúbil...