Reakcia na: Flying #28218:
Takze ty nevidis rozdiel medzi X linkou a kyvadlovkou? Lebo ja hej. Vase linky chodia z Banskej cez Bystricu do Banskej Bystrice a vdaka nejakej divnej licencii za dumpingovu cenu. Ale kyvadlovka je komercna linka, ktora ide za akciovu cenu zo Sasovej na autobusku.

BZUCO
flying nestrapnuj sa.
Vatsine sa tu uz nechce vypisovat ktory bus vam kde vykape alebo nepride. A to nehovorim otom ze vzhladom nato ze uvas je bezne 10minutovy vykiv oproti CP. Tazke ked autobus meska 10 a viac minut pretoze nemohol nastartovat alebo zostal niekde vysiet tak si to ludia ani nevsimnu.
vatsina vasich busov je aspon tak stara ako trolejbusi ak nie starsia.