Reakcia na: PIT #28138:
Priamo sice nezijem, ale travim tam dost casu nakolko je to najblizsia "velka" premavka MHD nedaleko bydliska mojich starych rodicov. Viem aka je situacia, zazil som aj prve dni roku 2006, aj situaciu po zavedeni trolejbusov. Mne sa len nepaci, ze DPMBB robi presne to za co povodne balkancov kritizoval (a za co ste ich kedysi kritizovali i vy) - truc-linku so snizenim cestovnym.Dodavam ze som na strane DPMBB, ale tymto krokom ma sklamali...
Predpokladám, že kyvadlovka už stihla zabiť aspoň dvoch psov ...
Bystrican.
Na vsetko sudy nestacia prietahy atd...skratka ja som rad ze sa aspon niekde zacalo a dufam, ze dpmbb ziska aj licencie na pravidelne linky....Ale inym sposobom to podla mna nebolo mozne kedze na vydanie licencie sa musi zavolat aj iny dopravca v meste ak je...no a v tomto pripade vieme ze SAdzv by robil vsteko preto aby sa to neuskutocnilo....ak sa mylim s tymi licenciami opravte ma.
Ak poznas iny sposob tak ho sem napis.