Reakcia na: vasi #2793:
O zmysle električky v dnešnej dobe už tu bolo povedané. Na Slovensku dnes ,z dovodu nárastu počtu obyvatelov je niekolko miest , kde by to bol najvýhodnejší a najekonomickejší dopravný prostriedok. Ďaleko menšie mestá v Čechách by si už nedokázali predstaviť dobre fungujúcu dopravu bez nej. Typickým príkladom chybného rozhodnutia v 70tych rokoch bolo zrušenie električky v Ústí n.L. Dodnes mesto nemá rovnocennú náhradu. Ani trolejbusy to dokonale nevyriešili.
Celkom dobre by som si vedel predstaviť elku medzi BBystricou a Zvolenom pričom by tvorili páter mhd v oboch mestách.
Čo ty na to ? (a ostatní?)

Kami
Potesilo ma, ze plexiskla sa rozsiruju po meste. Navyse vsetky co som videl boli citatelne aj po dazdoch. Skoda ze to este nedorazilo napr. do Podlavic, nehovoriac o Harmanci. V Podlaviciach su aspon normalne CP lepene priamo na plech a zatrete aj zvrchu.