Reakcia na: Schuhu #27846:
Martin + Vrútky (majú spoločnú MHD, aj keď sú to samostatné "obce") majú spolu takmer 70.000. Takže zase až také malé nie je. Ale je pravdou že najmä TN a MT momentálne čo sa týka nízkopodlažnosti poskočili na najvyššie priečky. A v BB? Vypožičaný TEDOM na vzduch33. Paráda. Aspoň že aj na L80.
. Ja len preto, že to už každý považuje za samozrejmosť...
adrive
http://adrive.hip-hop.sk/temp/nadstandardna-mhd.doc
Aby to draxter nemusel každému záujemcovi posielať?