Reakcia na: draxter #27819:
Povedzte mi, v akej dimenzii žije niekto, kto povie, že v BB funguje MHD nadštandardne. Však tu žiaľ ani len KocÚ netuší, čo je štandard (i keď štandard je veľmi relatívny pojem a pre niekoho je štandard bývať v bambusovej chatrči a pre niekoho niekoľkomiliónová vila). Skrátka keď problém vidieť nechcem, tak nie je a teda niet čo riešiť.
Habibi
Autobusy kyvadlovej dopravy budú pristavované priamo pred výpravnú budovu stanovište bude viditeľne označené .
? Okrem kyvadlovej dopravy premávajú všetky spoje uvedené v cestovnom poriadku prímestské aj diaľkové.