Reakcia na: mimi #27481:
No tak s tým teda vôbec nesúhlasím !! Bez reklamy si môžeš akurát tak hvízdať. To je napríklad ako keď na zástavkách nie sú uverejnené cestovné poriadky..hejže ?? To je tiež svojím spôsobom reklama /áno je to služba/, keď nik nevie kedy pôjde autobus tak asi ťažko bude niekto cestovať ? A povedzme si úprimne náklady na reklamu sú zanedbateľné ak si spočítam náklady na prevádzku či výrobu niečoho o čom nik nevie a na druhej strane neuvidím výnosy ? takže trošku viac optimizmu , lebo by sa niekomu mohlo zdať, že DPMBB už nemá ani na strúhatko a obyčku ?
Bystrican.
Ja som o sucasnom stave v BB pisal do relacie Palba a to preto ze by to bol isto dalsi zaujimavy namet pre reportaz...hlavne o praktikach vuc.....ale bohuzial uz je tomu dva mesiace a stale nic...mozno by mohla prist iniciativa od dpmbb kdezto 2 minutivy vstup v TN je malo na to aby sa naozajstna situacia aspon trocha dostala na verejnost.....a urcite je aj cesta medii jeden nastroj boja proti takymto praktikam kedze VUC bude troska pod medialnym tlakom a to treba dosiahnut nech sa o tom hovori a hovori skratka netreba to nechad zapadnut prachom a nech sa o tom dostane viac na povrch skratka...a televizia je je na to stvorena len keby to bolo take lahke....vid RTV ?